Kıbrıs Özel Güvenlik
(0392) 444 0 155  -  (0392) 444 0 199
info@kibrisozelguvenlik.com
Alarm Sistemleri
CCTV Kamera Sistemleri
Parmak İzi ve PDKS Sistemleri
Alarm Haber Alma Merkezi
Turnike ve Bariyer Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Otomatik Geçiş Sistemleri
x-Ray Sistemleri

Hizmetlerimiz
Fiziki Güvenlik
    Fiziki güvenlik birimimiz, tamamen insan gücüne dayalı olup, güvenlik elemanlarımız, üniformalı, telsizli ve teçhizatlı bir şekilde görev yapmaktadır.  Şirketimiz tarafından korunan banka, fabrika, konut, iş yeri, fuar, konser, toplantı vb. gibi yerlere idarenin talebi veya riskli durumlarda en kısa sürede olay yerine yedek güvenlik ekipleri müdahale etmektedir.

    Özel Güvenlik Sistemleri Ltd. 'te şu an 300'ü aşkın güvenlik görevlisi iş başında.  Bu sayı ilk günlerde sadece 15 idi.

 • Sabit Güvenlik
 • Organizasyon Güvenliği
 • Kişi Koruması    Hırsız alarm sistemi işyerlerini, özel mülkleri hırsızlık ve soygun olaylarına karşı koruyan sistemlerdir. Bu sistemler doğru projelendirme yapılarak uygulandığında hırsızlığa karşı ciddi şekilde koruma özelliğine sahiptirler.

    Hırsızların %70-80'i daha dışarıdaki alarm sistemi sirenini gördüğünde soygun olayından vazgeçtiğini söylemektedirler.

    Hırsız alarm sistemleri herhangi bir hırsızlık girişiminde hareket algılama dedektörleri, cam kırılma dedektörleri, manyetik algılama kontakları ile hırsızlık olayını hızlı bir şekilde algılayarak sesli, ışıklı, telefon ile arama veya alarm haber alma merkezini arama yolları ile hırsızlık girişimini bildirirler.

    Yangın alarm sistemleri günümüzde gerek ihtiyaç gerekse kanuni zorunluluklar dolayısı ile evler dahil olmak üzere çeşitli tesisler, plazalar, endüstriyel tesisler, kamu kurumları vb. pek çok yerde kullanılmaktadır. Yangın alarm sistemi bünyesinde bulunan duman, alev, ısı dedektörleri vasıtası ile herhangi bir yangını daha başlama aşamasında haber veren ve yangına hızlıca müdahale edilmesini sağlayan bunun paralelinde yangın dolayısı ile can ve mal kayıplarını en aza indirmeye çalışılan sistemler bütünüdür.

 • Hırsızlık Sistemleri
 • Yangın Sistemleri    Özel Güvenlik Sistemleri Ltd., uluslararası teknoloji pazarında markalaşmayı başarmış, ileri teknoloji içeren, kalitesi yüksek ürün yelpazesine sahip, kendi sınıfının lider firmaları ile çözüm ortaklığı yapmaktadır.

    Elektronik güvenlik ve otomasyon sistemlerinde seçkin firma olma yolunda hızla ilerlemekte olan Özel Güvenlik Sistemleri Ltd., bahsi geçen alanlardaki en ileri teknolojiyi hedef müşteri grubuna en yüksek kalite ve uygun fiyatlarla sağlamayı şirket misyonu olarak benimsemiştir.

 • Kapalı Devre Kamera Sistemleri
 • DVR Sistemleri
 • Bilgisayar Destekli Kamera Sistemleri

    Her insanda farklı ve kişiye özel olan özelliklerden bir tanesi de parmak izidir. Biometrik yöntemlerden biri olan parmak izi tanımlama metodu kullanıcıya herhangi ek bir kart ya da anahtar taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırır.

    Kartlı sistemlere göre en büyük avantajı, bir personelin diğerinin yerine kart basması engellenir. Başkasının kartı ile access yapılması engellenir.

Hem Kimlik Kartı, Hem Personel Kartı;
    Herkese özel fotoğraflı personel kartını, içindeki çip sayesinde kart okuyucuya uzaktan göstermek yeterlidir. Ömür boyu dayanıklı olan kartlar suya ve çizilmeye dayanıklıdır. Eski barkod teknolojisindeki sürtünmeden doğan çizilmeler ve kırılmalar yaşanmaz.

    Enerjinizden kayıp vermek istemiyorsanız, zamanı iyi kontrol etmeniz gerekir.  Zamanı iyi kontrol etmek içinde bir sisteme ihtiyacınız var. Öyle bir sistem ki, personelinizin işe kaçta gelip gittiğini, fazla mesailerini, tatil günü çalışmalarını ve kesintilerinin otomatik olarak hesaplayıp oradan da bodro programına aktarabilmesi gerekmektedir.

    Özel Güvenlik PDKS, tüm bu gereksinimleri kolayca yerine getirerek enerji kaybınızı önler, uzun süren puantaj hesaplamalarını ortadan kaldırır.

 • Parmak İzi Okuma Sistemleri
 • İris Lens Okuma Sistemleri
 • Damar Okuma Sistemleri

    Alarm haber alma merkezi, hırsızlığa, soyguna, yangına, tehdite, sabotaja karşı, yanınızda her türlü koruyucu tedbiri alarak, konut, banka, fabrika, işyeri, depo vs. taşınmaz her türlü malınızın ve canınızın koruma ve güvenliğini sağlamak için kurulan bir birimdir.

    Alarm haber alma merkezi sayesinde, iş yerinizin açılış ve kapanış saatlari ile elektrik ve telefon kesintilerinin tespiti vs. gibi bilgiler sayesinde iş yerinin % 100 koruma ve güvenliği sağlanmaktadır.

    Ayrıca sistemin güvenilirliği sayesinde 24 saat teknik destek, 24 saat müdahale ekibi ve sınırsız raporlama hizmeti verilmektedir.

    Alarm haber alma merkezine üye olan müşterilerimize ömür boyu garanti sağlamakta, hırsızlık, yangın ve cam kırılmasına karşı da sigortaları tarafımızdan yapılmaktadır.

 • Alarm Sistemleri
 • Yangın Sistemleri
 • Sigorta
 • Ömür Boyu Garanti


    Erişim kontrol sistemi, access kontrol sistemi, geçiş kontrol sistemi olarak da adlandırılan kartlı geçiş sistemlerine işyerlerinde, fabrikalarda insanların giriş ve çıkışlarını kontrol altına alınması için ihtiyaç duyulmuştur. İşletmenizde kontrol edilmesi ve yetkilendirilmesi istenen bir bölümden geçmesine izin verdiğiniz özel ya da görevli kişilerin dışında tüm diğer kişilerin geçiş yapmasını engeller. Özel güvenlik kartlı geçiş sistemleri aracılığıyla yapılan tüm giriş-çıkış hareketleri bilgisayar ortamına kaydedilir ve detaylı denetleme / raporlama sağlanır.  İstenildiği anda kimlerin ne zaman hangi kapıdan giriş-çıkış yaptığını rapor halinde çıktısını verir.

 • Kartlı Geçiş Sistemleri
    Otomatik geçiş sistemleri çoğunlukla otoparklarda size tahsis edilen bir ogs cihazı sayesinde duraklamadan geçiş yapmanıza yarayan sistemlerdir. Kartlı geçiş ya da parmak izi tanıma sistemleri gibi bekleme yapılmayacağı için zaman kaybına sebep olmaz.

 • Otomatik Geçiş (OGS) Sistemleri
    Turnike (Turnstile) geçiş kontrol sistemleri access kontrol bakımından çok önemlidir. Farklı model turnike kullanılarak turnike sistemleri yapılandırmasıyla geçiş kontrol sağlanır. Geçiş kontrol amacına yönelik olan turnike seçimi orada kurulmak istenilen güvenlik sistemleri ile alakalıdır. Çok çeşitli modellerde turnike vardır ve istenmeyen ziyaretlere karşı ‘’Turnike Sistemleri’’ kurularak güvenlik sağlanır.

    Aynı güvenlik bariyer sistemleri ile de otopark gibi büyük hacime sahip nesnelerin giriş çıkış kontrolleri içinde kullanılabilir.

 • Turnike Sistemleri
 • Bariyer Geçiş Sistemleri

    x-Ray cihazları genel olarak çanta, paket, zarf gibi materyallerin güvenliği tehdit edici bir içerik taşıyıp taşımadığı ve ne taşıdığının tespitinde kullanılan cihazlardır. Özel veya kurumsal bina girişlerinde veya alışveriş merkezleri gibi alanlarda giriş çıkış noktalarında çanta ve paket içeriği kontrolü, güvenlik seviyesi özel alanlar için posta zarflarının veya paketlerinin içerik tespiti kontrolü, gümrük alanlarında veya benzeri alanlarda konteynır veya tır içeriği kontrolü, emniyet güçleri tarafından tespit edilen şüpheli paketlerin içerik kontrolü için kullanılabilir.

    Özel güvenlik hizmetlerinde kişilerin kontrolünde kullanılan metal kapı detektörlerleri kapı şeklinde üretilmiş olup, kontrole tabi kişiler metal kapı detektörü içinden yürüyerek geçerken üzerinde bulunan metal cisimler sinyal ile uyarı verirler.

 • x-Ray Kapı Sistemleri
 • x-Ray Bant Sistemleri
Detaylı İncele
Detaylı İncele
Detaylı İncele
Detaylı İncele
Detaylı İncele
Detaylı İncele
Detaylı İncele
Detaylı İncele
Detaylı İncele
TR | ENG